używane bluzy damskie

Second handy oferują tanie i inne elementy ubioru.
Na szczęście w dobrze prowadzonych ciucholandach sprzedają tylko dobrej jakości ciuchy, które nawet nie wyglądają jak używane, a cena zakupu jest bardzo atrakcyjna.

Wpis o ubieraniu się w ciucholandzie.

Wikipedia o historii ciucholandów

Ciucholandy wywodzą się z powstałych w zachodniej Europie w latach 60. XX wieku sklepów sprzedających używaną odzież na wagę, ulokowanych często w garażach (stąd nazwy takich sklepów np.
w Niemczech ? "Garage").
Głównym celem istnienia tych sklepów była sprzedaż tanich ubrań dla osób ubogich, lecz z biegiem czasu zaczęły one się cieszyć się rosnącą popularnością, zyskując klientów, także wśród osób z wyższych klas społecznych. W Polsce pierwsze sklepy tego typu pojawiły się już w czasach PRL-u.

Wtedy to działały tzw.

komisy odzieżowe.
Oddawano tam za duże, lub za małe ubrania, za to pochodzące z paczek przysyłanych od rodzin z Zachodu.
Rzeczy kupione w takich sklepach nie były tanie i zwykle kojarzyły się z luksusem Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciucholand

Modny lumpeks

używane bluzy damskie Moda idzie zawsze swoim torem, jednak nie zmienia się tak dynamicznie, aby ciuchy używane w lumpeksach były niemodne.
Dlatego też sporo z ciucholandów ma w swojej ofercie ciuchy bardzo dobrej jakości i znanych firm odzieżowych, ale oczywiście używane. Krótko mówiąc można ubrać się modnie i bez opróżniania całego portfela czy konta bankowego.
Wydając określoną sumę w lumpeksie i zwykłym odzieżowym, z pewnością co do ilości ciuchów lepiej wypadnie lumpeks, a jeżeli umiemy dobrze szukać to i jakościowo lumpeks dorówna nowej odzieży prosto z fabryki.

Rajd pomiędzy półkami z ubraniami

Buszowanie po półkach i regałach z ciuchami to coś co kobiety lubią najbardziej.
To samo tyczy się nie tylko półek w drogich sklepach, ale również i w lumpeksach, gdzie czasami trzeba się nieźle naszukać, aby znaleźć perełkę. Najczęściej te najlepsze sztuki schowane są z tyłu lub przysypane innymi ciuchami, niektórzy również celowo chowają i chomikują fajne ciuchy.

Później przychodzą i kupują je po kolei, kiedy będą mieli wystarczającą sumę w portfelu.

Na szczęście właściciele tych przybytków zwracają na to uwagę i zakopane skarby przenoszą z powrotem na ich właściwe miejsce..
Dodane: 06-10-2016 06:16

Tagi: styl ciucholand lumpeks moda odzież używane bluzy damska

Widok do druku:

używane bluzy damskie